سخنان مدیر عامل در خصوص تغییرات سال جدید

نمایندگان و کشاورزان محترم

با سلام احتراما ضمن تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات و آرزوی سلامتی و به روزی برای همه عزیزان به استحضار می رساند شرکت قطعات آهنگری خراسان افتخار دارد با بیش از 70 نوع ادوات کشاورزی در راستای نیل به خود کفایی و تولید محصول با کیفیت ایرانی توسط متخصصین و کارشناسان و کارگران زحمت کش این کارخانه بحمداله توانسته ایم قسمت عمده ای از نیازهای بخش کشاورزی به ادوات عملیات خاک ورزی را تولید و عرضه نماییم.

با توجه به شرایط اقتصادی دو اقدام مهم در اوایل سال 1395 توسط مدیریت شرک انجام پذیرفته است:

  • کاهش قیمت ها
  • هزینه های حمل رایگان به مقصد نمایندگان شهرستان ها

ضمنا 12 نوع از ادوات تولیدی این شرکت در سامانه مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی جهت صدور پیش فاکتور برای متقاضیان به دریافت تسهیلات بانکی درج شده است لطفا در این خصوص با مشتریان همکاری لازم بعمل اید.

از آنجایی که در کلیه نقاط کشور محصولات این شرکت به صورت انبوه توزیع شده است و نیاز کشاورزان به قطعات یدکی و خدماتت پس از فروش الزامی و تامین قطعات اصلی نیاز مبرم کشاورزان می باشد لذا به تعدادی نمایندگی فعال در زمینه توزیع قطعات یدکی در شهرستان ها می باشیم و در این راستا تسهیلات و خدمات ویژه ای ارائه خواهد شد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 02188806991 و 05136515912 واحدهای بازایابی و فروش و امور نمایندگی های شرکت تماس حاصل فرمایند.

  • همچنین به جهت اطمینان از اصلی بودن قطعات و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی و با توجه اینکه قطعات یدکی تولیدی داخلی شرکت و تامین قطعات یدکی خارجی از جمله پرهای دیسک از منابع اصلی به ویژه از شرکت بلوتای اسپانیا تهیه می گردد و بر اساس قراردهای فی ما بین این شرکت و طرف خارجی موظف به ذرج آرم و برند این شرکت و بلوتا میباشند لطفا در این خصوص دقت یشتری بعمل آید تا در اصلی بودن قطعات و مارک های متفرقه تفکیک و شائبه تقلبی بودن از سایر منابع برطرف گردد.
  • ضمنا فهرست بهای قیمت کلیه قطعات یدکی در سایت شرکت قابل دسترس و در سراسر کشور بصورت یکسان عرضه می گردد..

امیدوارم بتوانیم با همکاری و تلاش همه جانبه این شرکت و شما سروران گرامی در جهت کسب رضایت مشتریان گامهای موثری برداریم

 

با تجدید احترام علیرضا محمدزاده